SIMULÁTOR VOĽNÉHO PÁDU 2 minúty
 • SIMULÁTOR VOĽNÉHO PÁDU 2 minúty
 • SIMULÁTOR VOĽNÉHO PÁDU 2 minúty

SIMULÁTOR VOĽNÉHO PÁDU 2 minúty

INFO

 • - Kód produktu: 550-15769
 • - Dostupnosť: Skladom
25,00€
Bez DPH: 20,83€

Dostupné možnosti

Množstvo

Indoor skydiving - lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým, ktorý chcú zažiť pocit z letu a voľného pádu bez toho, aby mali s lietaním predchádzajúce skúsenosti. V letovej komore o priemere 4,3 m prúdi vzduch od 200 – 270 km/hod. So simulátorom voľného pádu zažijete podobný pocit ako napríklad pri skutočnom zoskoku z lietadla. Jediný rozdiel je, že simulátor je vo vnútri budovy, v relatívne malých výškach. Počas lietania vo vzdušnom tuneli budete pod stálym dohľadom skúsených profesionálov, čím sa tieto simulátory stávajú úplne bezpečné a skydiving v nich v prítomnosti inštruktora zvládnu aj úplní začiatočníci.


REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Liptovský Mikuláš, ŠPECIFIKÁCIA: Simulátor voľného pádu

 • DOBA TRVANIA: 2 minúty, POČET OSÔB: 1 dieťa
 • DOBA TRVANIA: 4 minúty, POČET OSÔB: 1
 • DOBA TRVANIA: 6 minút, POČET OSÔB: 1

Simulátor voľného pádu

Simulátor voľného pádu

Program

Pred samotným letom simulátorom dostanete podrobnú inštruktáž od kvalifikovaných inštruktorov. Bude Vám požičané ochranné vybavenie, teda kombinéza, helma, okuliare, poprípade rukavice. Po tejto inštruktáži sa odoberiete k letovej komore. Táto komora je uzavretá, takže nehrozí vypadnutie z prúdu vzduchu a po celú dobu ste pod dohľadom skúseného inštruktora. V krátkom čase sa naučíte ovládať svoje telo vo veternom prúde a využívať 3D možnosti pohybu. Po skončení tohto voľného pádu vám bude pustený záznam celého letu, na ktorý sa môžete pozerať a s inštruktorom urobiť jeho rozbor.

Podmienky

Indoor skydiving je vhodný pre mužov, ženy aj deti už od 5 rokov. Osoby mladšie 18tich rokov potrebujú súhlas jedného z rodičov alebo zákonných zástupcov. Simulátory nie sú vhodné pre tehotné ženy, osoby s poruchou krvného obehu a srdca, osoby s problémami chrbta, platničkami a iným zranením. Nutná dobrá fyzická kondícia.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv.

Počet účastníkov

Určené pre 1 osobu.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotografovať a filmovať.

Oblečenie

Odporúčame pohodlné oblečenie pod kombinézu a šnurovacie topánky. Bude Vám zapožičaná kombinéza, helma, okuliare, poprípade aj rukavice.

Sezóna

Simulátor voľného pádu je v prevádzke počas celého roka.

Mali by ste vedieť

Každý pred akciou podpisuje prehlásenie letca, aby potvrdil, že bol oboznámený s bezpečnosťou v tuneli a celej aréne.

Tunel je vybavený záznamovým systémom, ktorý umožňuje získať záznam z vášho letu ako spomienku na tento nevšedný zážitok.

Rezervácia termínu

Aspoň 14 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.

  Recenzie (0)

  Napísať recenziu

  Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie